Betoniarnia
Zaprawa murarska
Beton standardowy
Beton Nawierzchniowy
Beton Posadzkowy
Podsypki cementowo-piaskowe
Stabilizacje i mieszanki CBGM

Rozwój technologii produkcyjnych sprawia, że coraz chętniej na rynku stosowany jest beton towarowy. W Gorzowie Wielkopolskim i jego okolicach produkujemy go oraz dystrybuujemy jako firma Agrol. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i specjalistyczny sprzęt. Dzięki temu wyprodukujemy i dostarczymy pod wskazany adres gotowy beton towarowy, który będzie gotowy do użycia w prowadzonej inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką tego materiału oraz do skorzystania z naszej oferty.

Beton towarowy – co to jest?

Firma Agrol to m.in. wytwórnia betonu towarowego. Co to jest? To gotowy materiał, który jest przeznaczony do bezpośredniego użycia na budowie. Jednocześnie inwestor nie musi martwić się o przygotowywanie betonu na placu budowy. Wiąże się to z określonymi korzyściami. Przede wszystkim beton tego typu posiada lepsze parametry techniczne od tego, który powstaje na budowie. Jest to związane z tym, że każda jego partia powstaje z tych samych proporcji. Beton towarowy produkowany jest bezpośrednio na zautomatyzowanych węzłach betoniarskich. W ten sposób można zadbać o jego najwyższą jakość i doskonałe parametry techniczne. Dzięki temu inwestycja prowadzona jest sprawniej i z zachowaniem wyższych standardów bezpieczeństwa.

Oferta przygotowana przez Agrol

Eksperci firmy Agrol specjalizują się w produkcji betonu towarowego bezpośrednio pod potrzeby klientów. Dzięki temu jego parametry techniczne dostosowane są pod rodzaj inwestycji oraz jej skalę. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie, z którego mogą skorzystać zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Jeżeli chodzi o beton towarowy, cena za m3 zależna jest od jego właściwości oraz odległości, na którą ma zostać przetransportowany. Dokładnie zapoznamy się z Twoimi potrzebami i przygotujemy indywidualną ofertę współpracy. Oferujemy beton towarowy w lubuskim. Na życzenie klienta dostarczymy również beton towarowy w Szczecinie i jego okolicy. Materiał dowieziemy na budowę w dedykowanych betonowozach lub w samochodach samowyładowczych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Zachęcamy do postawienia na wysokiej jakości beton towarowy od Agrol. Dbamy o to, aby każda partia materiału spełniała najwyższe rynkowe standardy i normy. Wszystko po to, aby zadbać o bezpieczeństwo i efektywność prowadzonej przez Ciebie inwestycji. W przypadku jakichkolwiek pytań rekomendujemy kontakt z naszym klientem. Zapraszamy do skorzystania z oferty betoniarni Agrol.