Piasek zasypowy
Żwir
Kamień hydrotechniczny
Kruszywo z recyklingu
Nawozy humusowe
Piasek budowlany

W naszej kopalni w Białobłociu wydobywamy m.in. piasek płukany. To materiał powszechnie wykorzystywany w budownictwie. Ze względu na jego atrakcyjną cenę i duży potencjał zastosowanie, znajdziesz go niemal na każdej budowie. Piasek płukany 0/2 mm wydobywany jest ze złoża mokrego metodą odkrywkową. Proponujemy jego sprzedaż oraz transport bezpośrednio na miejsce inwestycji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Czym charakteryzuje się piasek płukany?

Płukany piasek charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami. Wielkość pojedynczego ziarenka mieści się w przedziale 0/2 mm. Dbamy o to, aby nasz piasek płukany charakteryzował się najwyższą rynkową jakością oraz czystością materiału. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to wystawiamy Deklarację Właściwości Użytkowych. Poza wydobyciem w Białobłociu zajmujemy się transportem piasku pod wskazany przez klienta adres. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym obszarze oraz dysponujemy wysokiej jakości sprzętem. Transport odbywa się za pomocą samochodów samowyładowczych typu wywrotka.

Potencjał jego zastosowania

Warto zwrócić na szeroki potencjał zastosowania tego typu materiału. Piasek płukany wykorzystywany jest m.in. w procesie produkcji: tynków, betonów towarowych oraz posadzek. Wykorzystuje się go również jako warstwę filtracyjną przy różnych inwestycjach. Z powodzeniem można stosować go również jako wypełnienie piaskownic dla dzieci czy też podłoże na czasowych lub stałych plażach. Wszystko ze względu na delikatność piasku płukanego. Ponadto oferowany przez nas materiał wykorzystywany jest jako piasek płukany do murowania i piasek płukany do wylewek. Zależy to tylko i wyłącznie od Twoich potrzeb.

piasek płukany

Skorzystaj z naszej oferty

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kopalni w Białobłociu. Jako Agrol od lat specjalizujemy się w wydobyciu różnego rodzaju kruszyw. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę współpracy dopasowaną do Twoich potrzeb. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość obsługi klienta oraz pełen profesjonalizm. Zachęcamy do zakupu kruszyw w naszej firmie.