Betoniarnia
Zaprawa murarska
Beton standardowy
Beton Nawierzchniowy
Beton Posadzkowy
Podsypki cementowo-piaskowe
Stabilizacje i mieszanki CBGM

Firma Agrol specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju betonu. W naszej ofercie znajdziesz również wysokiej jakości beton wodoszczelny o szerokim potencjale zastosowania. Materiał ten charakteryzuje się dobrymi parametrami technicznymi i sprawdzi się wszędzie tam, gdzie beton narażony jest na działanie wilgoci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czym jest beton wodoszczelny?

Beton wodoodporny to materiał, który musi spełniać określone parametry. Szczelność materiału powinna być na minimalnym poziomie W8. Ze względu na swoje właściwości, beton tego typu nazywany jest także powszechnie wysokowartościowym. Produkcja materiału wymaga odpowiedniego doświadczenia, posiadania specjalistycznego sprzętu oraz zachowania właściwych proporcji surowców. Jako Agrol od lat specjalizujemy się w dostarczaniu na rynek wodoszczelnego betonu dla wymagających klientów. Na co dzień współpracujemy zarówno z klientami biznesowymi, instytucjonalnymi, jak i indywidualnymi.

Zastosowanie betonu wodoszczelnego

Ze względu na swoje właściwości, beton tego typu znajduje szerokie zastosowanie. Przede wszystkim kładzie się go tam, gdzie będzie narażony na działanie wilgoci. Odpowiednia struktura materiału zabezpiecza przed przedostawaniem się przez niego wody. Stosuje się go m.in. przy: fundamentach na terenach podmokłych, piwnicach, garażach i innych konstrukcjach poniżej gruntu, balkonach, tarasach. W ofercie Agrol znajdziesz wysokiej jakości beton wodoszczelny na taras i nie tylko. Posiadamy materiały o szczelności od W8 do W12 zgodnie z normą PN-B 06250:1988. Jeżeli chodzi o beton wodoszczelny, cena materiału uzależniona jest od jego klasy i wielkości zamówienia.

Skorzystaj z naszej oferty

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego dostawcy betonu wodoszczelnego, innych rodzajów betonu lub kruszyw, to zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Jako Agrol od lat dystrybuujemy beton i kruszywa w województwie zachodniopomorskim. Dbamy o to, aby każdy produkt z naszej oferty spełniał najwyższe rynkowe standardy i spełnił oczekiwania wymagających inwestorów. Zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą oraz do skorzystania z oferty Agrol.