beton
IMG_20221006_135641
20200717_122424
IMG-20221124-WA0020
IMG-20200916-WA0005
previous arrow
next arrow
Betoniarnia
Zaprawa murarska
Beton standardowy
Beton Nawierzchniowy
Beton Posadzkowy
Podsypki cementowo-piaskowe
Stabilizacje i mieszanki CBGM

Jako firma Agrol od lat specjalizujemy się w produkcji betonu w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach. Posiadamy niezbędne doświadczenie, wiedzę merytoryczną oraz przygotowanie sprzętowe. Dzięki temu z powodzeniem dostarczamy różnego rodzaju beton i kruszywa do klientów w województwie zachodniopomorskim oraz lubuskim. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez naszą betoniarnię.

Jaki beton znajdziesz w ofercie Agrol?

Potrzeby klientów są bardzo różne. Właśnie dlatego w Agrol przygotowaliśmy różne rodzaje betonu w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach. Zajmujemy się jego produkcją i bezpośrednim transportem pod wskazany przez klienta adres. Obecnie oferujemy naszym klientom beton wszystkich klas, które wymieniono w normie PN-EN 206. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję zakupu:

Ponadto w asortymencie posiadamy: zaprawy murarskie, podsypki cementowo-piaskowe, stabilizacje i mieszanki CBGM oraz kruszywa. Zachęcamy do zapoznania się z ich dokładną charakterystyką przed finalizacją transakcji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości rekomendujemy kontakt z naszym specjalistą. Dbamy o to, aby każdy oferowany materiał spełniał najwyższe rynkowe standardy i oczekiwania wymagających klientów.

Kompleksowa obsługa

Naszym klientom proponujemy kompleksową obsługę, co korzystnie wpływa na jakość i tempo prowadzonej inwestycji. To nie tylko produkcja i dostarczenie betonu pod wskazany adres. To również fachowe doradztwo techniczne oraz prowadzenie badań nad wytrzymałością materiałów. Jeżeli jest to niezbędne, to wystawiamy Deklarację Właściwości Użytkowych dla danego materiału. Usługi realizujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i specjalistyczny sprzęt. Jeżeli poszukujesz betonu w Szczecinie, to również przygotujemy dla Ciebie dedykowana ofertę współpracy.

Zapraszamy do kontaktu

Oferta Agrol skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Każdorazowo dostosowujemy ją do realnych potrzeb inwestora i skali prowadzonych prac. Od lat oferujemy beton w lubuskim i w zachodniopomorskim. Zawsze podchodzimy do współpracy z klientem w sposób indywidualny. Tylko w ten sposób możemy utrzymać wysoką jakość świadczonych usług i budować pozycję jednego z liderów rynku. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, jeżeli interesuje Cię zakup betonu lub innych materiałów z asortymentu Agrol.