Piasek płukany
Piasek zasypowy
Żwir
Kamień hydrotechniczny
Nawozy humusowe
Piasek budowlany

W naszej ofercie przygotowaliśmy m.in. starannie przygotowane kruszywo z recyklingu. Eksperci firmy Agrol dbają o to, aby charakteryzowało się one wysoką jakością. Dzięki temu do klienta dostarczamy materiał, który nadaje się do użytku m.in. w sektorze budownictwa. Recykling kruszyw pozwala na odzyskanie dużej ilości materiałów oraz na ograniczenie kosztów prowadzonej inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czym jest kruszywo recyklingowe?

Warto zastanowić się nad tym, czym właściwie jest kruszywo recyklingowe. Jak sama nazwa wskazuje, pozyskiwane jest ono z odzysku. W tym wypadku większe fragmenty gruzu budowlanego umieszcza się w dedykowanych kruszarkach. Następnie za ich pomocą rozdrabnia się materiał do pożądanej wielkości. W ten sposób powstaje m.in. kruszywo z recyklingu betonu. To skuteczny sposób na zoptymalizowanie prowadzonej produkcji oraz na rozsądne gospodarowanie posiadanymi zasobami. Jako Agrol posiadamy niezbędne doświadczenie i przygotowanie sprzętowe do tego, aby dostarczać na rynek wysokiej jakości kruszywo betonowe z recyklingu.

Oferta przygotowana przez Agrol

Jako Agrol prowadzimy kopalnię odkrywkową w Białobłociu. Pozyskujemy w niej z mokrego złoża różne rodzaje kruszywa. Oprócz tego dystrybuujemy kruszywo z recyklingu w Szczecinie i okolicach. Za każdym razem ofertę dostosowujemy do potrzeb klienta oraz rodzaju prowadzonej przez niego inwestycji. Oferowane przez nas kruszywo recyklingowe posiada szeroki potencjał zastosowania w sektorze budownictwa. W przypadku kruszyw dodatkowo możemy wystawić Deklarację Właściwości Użytkowych.

Zachęcamy do kontaktu

Jeżeli prowadzisz inwestycje budowlane i inne oraz interesuje Cię zakup kruszywa z recyklingu, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem. Jako Agrol dokładnie zbadamy Twoje potrzeby i na nie odpowiemy. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Dbamy o zachowanie najwyższych standardów świadczonych usług i profesjonalizmu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.