Piasek płukany
Żwir
Kamień hydrotechniczny
Kruszywo z recyklingu
Nawozy humusowe
Piasek budowlany

Jako Agrol prowadzimy kopalnię w Białobłociu. Wydobycie odbywa się w niej ze złoża mokrego z wykorzystaniem metody odkrywkowej. W sprzedaży posiadamy różnego rodzaju kruszywa. Od lat dystrybuujemy m.in. piasek zasypowy w Gorzowie Wielkopolskim i okolicy. To rodzaj piasku budowlanego o szerokim potencjalne zastosowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupu kruszyw w Agrol.

Piasek zasypowy – co to jest?

Piach zasypowy to jeden z rodzajów materiałów budowlanych pochodzenia naturalnego. Warto zastanowić się nad tym, czym dokładnie jest piasek zasypowy. Do czego wykorzystuje się go na co dzień? Przede wszystkim materiał ten stanowi cenne wsparcie w stabilizacji różnych elementów w wykopach. Za jego pomocą stabilizuje się m.in.: rury, fundamenty czy też kable w wykopach. Ponadto sprawdza się w produkcji betonu, murowaniu, zasypywaniu fundamentów czy też wykonywania prac w terenie.

Oferta przygotowana przez Agrol

Piasek zasypowy wyróżnia się większą ziarnistością od płukanego i zazwyczaj jest niższej jakości. Wiele zależy od sposobu jego wydobycia. W naszej kopalni stawiamy na wysokie standardy i metodę odkrywkową. Dzięki temu oferowane przez nas kruszywo charakteryzuje się wysoką jakością. Każdorazowo dopasowujemy ofertę bezpośrednio do potrzeb klienta. Odpowiadamy za kompleksową obsługą od momentu wydobycia kruszywa, aż do chwili jego dostarczenia pod wskazany przez klienta adres. Usługi transportowe świadczymy za pomocą samochodów samowyładowczych. Z kopalni w Białobłociu wydobywamy piasek zasypowy drobny.

Zachęcamy do zakupów

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy w niej różnego rodzaju kruszywa wydobywane w Białobłociu. Jeżeli chodzi o piasek zasypowy, cena za tonę tego materiału zależy m.in. od skali zamówienia. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, w której uwzględnimy realne potrzeby. Następnie dostarczymy piasek zgodnie z harmonogramem realizacji. Stawiamy na kompleksowe i profesjonalne usługi. Kruszywo dostarczamy na terenie województwa lubuskiego oraz w okolicach Szczecina. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.