Betoniarnia
Zaprawa murarska
Beton standardowy
Beton Nawierzchniowy
Beton Posadzkowy
Podsypki cementowo-piaskowe
Stabilizacje i mieszanki CBGM

Jako wytwórnia betonu Agrol oferujemy szeroki wybór materiałów i kruszyw dla profesjonalistów. W tej kategorii przygotowaliśmy starannie przygotowane stabilizacje i mieszanki CBGM. Wykonujemy je zgodnie z obowiązującymi normami oraz z dbałością o najdrobniejsze detale. Wszystko po to, aby zadbać o potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Oferta stabilizacji

Stabilizacje to dedykowane mieszanki produktowe, które wykorzystuje się m.in. do wykonania: podbudowy zasadniczej lub pomocniczej oraz warstwy ulepszonego podłoża w budownictwie drogowym. Zgodnie z obowiązującymi przepisami można je stosować do warstw konstrukcyjnych nawierzchni drogowej obciążonej ruchem kategorii od KR1 do KR6. Proponowane przez nas mieszanki posiadają pełną zgodność z normą PN-S-96012:1997. Produkujemy je przy użyciu kruszyw o uziarnieniu 0-2 mm. Stabilizacje dostępne są w wariantach produktowych Rm: 0,5-1,5 MPa; 1,5-2,5 MPa oraz 2,5-5,0 MPa.

Oferta mieszanek CBGM

Przygotowaliśmy również dedykowane mieszanki związane cementem, czyli mieszanki CBGM. Do ich produkcji wykorzystujemy kruszywa o kontrolowanym uziarnieniu oraz wysokiej jakości cement. Każda z naszych mieszanek CBGM powstaje zgodnie z potrzebami inwestycyjnymi klienta. Właśnie dlatego materiał ten wzbogacany jest m.in. o: wielkopiecowy mielony, popiół lotny, żużel granulowany oraz środki przyspieszające lub opóźniające wiązanie. Poznamy Twoje potrzeby, a następnie zaproponujemy dedykowane rozwiązanie. Wszystko po to, aby zapewnić płynność i efektywność Twojej inwestycji. Mieszanki CBGM oferujemy w wariantach: od C0,5/1,5 do C8/10. Do produkcji wykorzystujemy kruszywa o uziarnieniu: 0-2 mm; 0-8 mm lub 0-16 mm.

Zapraszamy do zakupów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zajmiemy się produkcją oraz dowozem stabilizacji i mieszanek CBGM do klienta. Transport przeprowadzamy za pomocą samochodów samowyładowczych typu wywrotka. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem oraz do skorzystania z propozycji współpracy z firmą Argol.