Piasek płukany
Piasek zasypowy
Kamień hydrotechniczny
Kruszywo z recyklingu
Nawozy humusowe
Piasek budowlany

Jako Agrol oferujemy naszym klientom różnego rodzaju kruszywo, które wykorzystywane jest w budownictwie. Żwir budowlany to istotny surowiec wykorzystywany w przemyśle budowlanym. Jest to kruszywo naturalne, które składa się z okrągłych lub ostrych kamyków o różnych wielkościach. Żwir budowlany jest niezwykle wszechstronny i znajduje szerokie zastosowanie w różnych rodzajach prac budowlanych.

Jako naturalny surowiec, żwir w budownictwie jest ceniony za swoją trwałość, stabilność oraz zdolność do drenażu, co jest szczególnie istotne w przypadku obszarów o dużym opadzie deszczu. Dostępność różnych frakcji żwiru pozwala dostosować go do konkretnych potrzeb projektowych, co czyni go niezastąpionym składnikiem wielu prac budowlanych

W tej kategorii przygotowaliśmy żwir płukany o różnej ziarnistości. Kruszywo pochodzi z naszej kopalni w Białobłociu. Tam wydobywamy żwiry z mokrego złoża przy wykorzystaniu metody odkrywkowej. Następnie wysokiej jakości materiał sprzedajemy i dostarczamy do naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Agrol w tym zakresie.

Gdzie wykorzystuje się żwir?

Żwir jako kruszywo wykorzystywany jest przede wszystkim w budownictwie. Szczegółowy potencjał jego zastosowania zależy od ziarnistości materiału. Najdrobniejsza postać, czyli żwir 2/8 do betonu to kruszywo, które zazwyczaj zawiera dużo krzemionki i zdecydowanie mniej żelaza i siarki. Dzięki temu dobrze sprawdza się w produkcji wylewek, betonu, galanterii betonowej czy prefabrykatów. Większe kruszywo, czyli żwir 8/16 mm i 16/32 mm posiada zbliżoną zawartość siarki, żelaza i krzemionki. Zwiększona ziarnistość pozwala na produkcję większych prefabrykatów betonowych. Ponadto żwir płukany 16/32 może być wykorzystywany m.in. w celach ozdobnych lub też do wykonywania nasypów budowlanych.

Jakie żwiry sprzedajemy?

W naszej kopalni wydobywamy żwir z podziałem na trzy poziomy ziarnistości: 2/8 mm, 8/16 mm i 16/32 mm. Dużym zainteresowaniem klientów cieszy się żwir płukany 16/32. Cena za tonę tego materiału zależy od skali zamówienia. Zawsze dostosowujemy ofertę do bezpośrednich potrzeb klienta. Firmę Agrol charakteryzuje pełen profesjonalizm i kompleksowa obsługa. Po wydobyciu kruszywa dostarczymy je bezpośrednio pod wskazany przez klienta adres. Wszystko za pomocą samochodów samowyładowczych typu wywrotka.

Zapraszamy do kontaktu

W przypadku zainteresowania zakupem żwiru z naszej kopalni, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem Agrol. Przygotujemy dedykowaną ofertę oraz pomożemy w wyborze kruszywa dostosowanego do Twoich potrzeb. Wszystko po to, aby zadbać o efektywność i bezpieczeństwo prowadzonej inwestycji. Zachęcamy do zakupu kruszywa z naszej kopalni w Białobłociu niedaleko Szczecina.