Firma Agrol prowadzi wydobycie kopalniane oraz sprzedaż kruszywa w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach. Nasza kopalnia znajduje się w Białobłociu. Wydobycie odbywa się bezpośrednio ze złoża mokrego metodą odkrywkową. Specjalizujemy się w materiale sypkim, który znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie i nie tylko. Współpracujemy zarówno z właścicielami dużych inwestycji, jak i z klientami indywidualnymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jakie kruszywa znajdziesz w naszej ofercie?

Od lat dystrybuujemy kruszywo betonowe w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach. To materiał sypki, który znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie. Wykorzystywany jest m.in. do produkcji betonów, zapraw czy też mieszanek do budowy nawierzchni drogowych. W naszej kopalni stawiamy na wydajne metody wydobycia, dzięki czemu oferujemy atrakcyjne ceny i krótki czas dostawy do klienta. W kopalni w Białobłociu wydobywane są takie kruszywa jak:

  • piasek zasypowy drobny;
  • piasek płukany 0/2 mm;
  • kamień hydrotechniczny;
  • żwiry: 2/8 mm, 8/16 mm i 16/32 mm;
  • mieszanka 0/31,5 mm;
  • kruszywo z recyklingu.

Kompleksowa obsługa Agrol

Nasza firma świadczy kompleksową obsługę klientów i dostarcza starannie wydobyte kruszywo w Gorzowie Wielkopolskim. Cennik zależy m.in. od ilości zamawianego materiału i innych parametrów. Każdorazowo podchodzimy do klienta w sposób indywidualny, aby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby, a następnie dostarczyć wybrany rodzaj kruszywa z naszej kopalni. Dodatkowo możemy wystawić Deklarację Właściwości Użytkowych danego materiału. Kruszywa dostarczamy do klientów za pomocą dedykowanych pojazdów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego typu usług.

Skorzystaj z naszej oferty

Zapraszamy do zapoznania się z ofertę sprzedawanego w Gorzowie Wielkopolskim kruszywa oraz do bezpośredniego kontaktu z naszym ekspertem. Przygotujemy dla Ciebie propozycję współpracy oraz zrealizujemy ją zgodnie z ustalonym harmonogramem. Zawsze dbamy o zachowanie najwyższej jakości usług oraz profesjonalizmy. Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Agrol.