Betoniarnia
Zaprawa murarska
Beton standardowy
Beton Nawierzchniowy
Beton Posadzkowy
Podsypki cementowo-piaskowe
Stabilizacje i mieszanki CBGM

Jako Agrol Sp. z o.o. oferujemy naszym klientom różnego rodzaju materiały. W tej kategorii produktów przygotowaliśmy wysokiej jakości gotową zaprawę murarską. Dzięki niej prace wykonywane są efektywniej oraz z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Przygotowana przez nas zaprawa do murowania jest gotowa do bezpośredniego użycia po dostarczeniu jej na plac budowy. Zajmujemy się jej produkcją i transportem pod wskazany adres. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Potencjał zastosowania naszej zaprawy

Gotowa zaprawa murarska do fundamentów i bloczków betonowych ma bardzo szeroki potencjał zastosowania. Można wykorzystać ją m.in. jako zaprawę do murowania komina. Dzięki temu, że na budowę przywozimy gotowy produkt, unikniesz bałaganu w miejscu pracy i zachowasz większą wydajność. Jednocześnie nie musisz składować poszczególnych składników do tego typu zaprawy. Przygotowany przez nas materiał nadaje się do murowania m.in.:

  • ścian piwnic i murów fundamentowych;
  • filarów nośnych, kominów wentylacyjnych itp.;
  • zewnętrznych i wewnętrznych ścian konstrukcyjnych i działowych;
  • różnych konstrukcji z elementów drobnowymiarowych przy grubości spoiny 10-40 mm (m.in.: sylikaty, cegły i pustaki ceramiczne, bloczki z gazobetonu i betonu i inne).

Charakterystyka zaprawy murarskiej od Agrol

Przy inwestycjach budowlanych jakość ma szczególne znaczenie. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dystrybuowane przez nas materiały spełniały najwyższe standardy. Ponadto nasza zaprawa jest bardzo prosta w użytkowaniu. Przekłada się to na płynność wykonywanych prac. Przygotowana mieszanka zachowuje właściwości robocze nawet przez 36 godzin od momentu jej wyprodukowania. Jako Agrol gwarantujemy wysoką i stabilną jakość naszych materiałów.

Produkowana przez nas zaprawa murarsko-tynkarska:

  • dostępna jest w klasach wytrzymałości: 5, 10 i 15 [MPa];
  • jest doskonale przyczepna do podłoży budowlanych;
  • zachowuje właściwości robocze do 36 godzin;
  • jest wygodna w użytkowaniu;
  • charakteryzuje się wysoką mrozoodpornością.

Skorzystaj z oferty Agrol

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tradycyjna zaprawa murarska do bloczków betonowych i innych od Agrol cechuje się najwyższą jakością wykonania i doskonałymi parametrami technicznymi. Razem z nami zadbasz o efektywność i bezpieczeństwo codziennej pracy. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem oraz do skorzystania z oferty Agrol.