Piasek płukany
Piasek zasypowy
Żwir
Kamień hydrotechniczny
Kruszywo z recyklingu
Piasek budowlany

Firma Agrol prowadzi sprzedaż różnego rodzaju kruszyw i innych materiałów. Wśród nich znajdują się również nawozy humusowe, które znajdują szerokie zastosowanie w ogrodnictwie i nie tylko. Z powodzeniem wykorzystywane są przy realizacji inwestycji budowlanych wszędzie tam, gdzie należy przygotować tereny zielone. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów nawozów humusowych od Agrol.

Czym są nawozy humusowe?

Humus w glebie występuje w sposób naturalny. Jego mianem określa się związki, które znajdują się bezpośrednio w próchnicy glebowej. Firma Agrol prowadzi kopalnię odkrywkową w Białobłociu koło Szczecina. W trakcie wydobywania kruszywa pobierane są również nawozy humusowe. Doskonale sprawdzają się jako podkład przy prowadzeniu produkcji rolnej i ogrodniczej. Nawóz humusowy poprawia parametry gleby w zakresie magazynowania wody oraz utrzymywania składników pokarmowych. Przekłada się to na lepszy wzrost roślin oraz ich lepszą kondycję. Właśnie dlatego warto postawić na ten rodzaj nawozu w swoich uprawach. Doskonale zdają sobie z tego sprawę również inwestorzy budowlani, którzy nawóz humusowy stosują przy terenach zielonych np. na osiedlach mieszkaniowych czy w okolicach biurowców.

Oferta przygotowana przez Agrol

Eksperci Agrol oferują starannie przygotowane nawozy humusowe. Odpowiadamy za ich transport pod wskazany przez klienta adres. Dbamy o to, aby każdy oferowany produkt charakteryzował się wysoką czystością oraz najwyższą rynkową jakością. Tylko w ten sposób możemy zadbać o potrzeby wymagających klientów. Nawozy humusowe od Agrol mogą mieć różne parametry w zakresie rozpuszczalności w wodzie oraz zawartości składników odżywczych. Zachęcamy do zapoznania się z nimi przed finalizacją zakupu.

Skorzystaj z naszej oferty

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy Agrol. Oferujemy nie tylko nawozy humusowe, ale również kruszywa wydobywane w kopalni w Białobłociu. Oprócz tego specjalizujemy się w produkcji różnych rodzajów betonu. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta oraz dbałość o zachowanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta, oraz pełnego profesjonalizmu. Zachęcamy do skorzystania z oferty Agrol.