Betoniarnia
Zaprawa murarska
Beton standardowy
Beton Nawierzchniowy
Beton Posadzkowy
Podsypki cementowo-piaskowe
Stabilizacje i mieszanki CBGM

Wytwórnia betonu Agrol oferuje w swojej ofercie starannie przygotowane podsypki cementowo-piaskowe. Każda z nich od A do Z powstaje ze składników, które są zgodne z przyjętymi w Polsce normami. Dzięki temu z powodzeniem można stosować je przy wykonywaniu robót brukarskich. Podsypki składają się z różnych proporcji cementu i piasku. Zachęcamy do zapoznania się z ich parametrami oraz potencjałem zastosowania, a także do skorzystania z naszej oferty.

Gdzie wykorzystuje się podsypki cementowo-piaskowe?

Podsypki cementowo-piaskowe to materiał, który przeznaczony jest do wykonywania profesjonalnych robót brukarskich. Jak sama nazwa wskazuje, wykorzystuje się go jako podłoże wyrównujące pod ułożenie nawierzchni wykonanej z kostki brukowej, płyt chodnikowych lub innych materiałów. Ponadto podsypki doskonale sprawdzają się jako wyrównanie przed montażem takich elementów małej infrastruktury, jak m.in.: krawężniki, koryta odwadniające czy też obrzeża. Od jakości wykonania tego materiału zależy wytrzymałość eksploatacyjna wykonanej nawierzchni.

Co znajdziesz w ofercie Agrol?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby klientów mogą być różne. W związku z tym w ofercie przygotowaliśmy podsypki cementowo-piaskowe o różnych proporcjach. Produkujemy i dystrybuujemy materiały w wariantach: 1:1, 1:2, 1:3, 1:4, 1:8. Wskazuje to na rzeczywistą proporcję cementu do piasku w podsypce. Odpowiadamy za produkcję oraz transport produktu pod wskazany przez klienta adres. Materiał wyładowywany jest za pomocą samochodów samowyładowczych typu wywrotka.

Skorzystaj z naszej oferty

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą podsypek przygotowaną przez zespół Agrol. Razem z nami profesjonalnie wykonasz wysokiej jakości roboty brukarskie. Dbamy o to, aby każdy nasz materiał spełniał najwyższe rynkowe standardy. Nasze podsypki powstają w stu procentach z materiałów zgodnych z obowiązującymi w Polsce przepisami. Dzięki temu ich wykorzystywanie jest w pełni bezpieczne. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem oraz do zakupu podsypek od Agrol.